Producenci
Promocje
Kocioł elektryczny  ELTERM DZIAŁON EKW 33  kW
Kocioł elektryczny ELTERM DZIAŁON EKW 33 kW
6 158,83 zł 4 345,00 zł 5 007,18 zł 3 532,52 zł
szt.
Jaką drukarkę 3D wybrać? Oczekiwania a rzeczywistość i wydajność  0

Jaką drukarkę 3D wybrać? Oczekiwania a rzeczywistość i wydajność 

Rynek drukarek 3D jest jedną z najszybciej rozwijających się gałęzi nowych technologii. Co chwila słychać o niesamowitych, nowych zastosowaniach dla wydruków 3D. Począwszy od niekonwencjonalnych domów, skończywszy na medycznych wydrukach 3D. Nie da się ukryć, że jest to niekwestionowany przełom w technice. Czy jednak wszystkie drukarki 3D są takie same. Jaka drukarka 3D najlepiej sprawdzi się do naszych potrzeb?

czytaj całość »
Ile kosztuje piec gazowy i jak wybrać właściwy? 0

Ile kosztuje piec gazowy i jak wybrać właściwy?

Piece gazowe stają się coraz bardziej popularnymi formami ogrzewania domów oraz ciepłej wody użytkowej. Kotły gazowe są bardzo funkcjonalne oraz efektywne w działaniu, jednocześnie są dość proste w obsłudze.

czytaj całość »
Jaki bojler wybrać do domu? 0

Jaki bojler wybrać do domu?

W większości domów jednorodzinnym potrzebny jest bojler, który będzie podgrzewał wodę niezbędną, by wziąć kąpiel czy umyć naczynia. Istnieje wiele rodzajów tych urządzeń.  Duża ilość sprzedawanych zasobników ciepłej wody pozwala na dopasowanie różnych typów bojlerów do różnych źródeł ciepła, które stosowane są w domu. Dlatego w tym artykule postaramy się odpowiedzieć na pytanie zadane w tytule: jaki bojler wybrać do domu?

czytaj całość »
Praktyczne zastosowanie kamer termowizyjnych i ich zalety 0

Praktyczne zastosowanie kamer termowizyjnych i ich zalety

Czym właściwie jest termowizja? To technologia, która pozwala obrazować emisję cieplną przedmiotów i organizmów żywych w paśmie temperatur codziennych. Zasada działania termowizji jest podobna do działania cyfrowej kamery. Różnica polega na tym, że matryca termowizora przechwytuje pasmo elektromagnetyczne średniej podczerwieni i rejestruje pasmo energii cieplnej. Energię cieplną wytwarza praktycznie każda cząstka. Termowizor rejestruje tą energię i przetwarza ją na obraz zrozumiały dla człowieka. Na rynku obecne są kamery termowizyjne. W tym artykule przedstawimy, jakie są ich zalety i jakie może być zastosowanie kamer termowizyjnych.

czytaj całość »
Bojler z wężownicą – zastosowanie, opinie, ceny, najlepsze produkty 0
Bojler z wężownicą – zastosowanie, opinie, ceny, najlepsze produkty

Bojler z wężownicą ma szerokie zastosowanie, jeżeli chodzi o ogrzewanie wody. Wężownica do bojlera to doskonałe rozwiązanie, ponieważ urządzenie może współpracować wówczas z niemal każdą instalacją, jeżeli chodzi o centralne ogrzewanie. Co najważniejsze, podgrzaną wodę będzie można dostarczać nawet do… kilku miejsc! Jakie są opinie na temat bojlerów z wężownicą oraz które są najczęściej kupowane?

czytaj całość »
Wyłącznik silnikowy – termik. 0

Wyłącznik silnikowy

Aplikacje, w których stosujemy rozrusznik silnikowy bądź rozrusznik to np.:

– mieszadła

– przenośniki ślimakowe

– wentylatory

– pompy

– kruszarki

I wszędzie tam, gdzie nie musimy regulować prędkości obrotowej silnika.

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl